Štěňata

Plánujeme štěňata - vrh CH, která by se měla narodit ( když vše dopadne jak má ) na přelomu května a června a do nových domovů půjdou v druhé polovině července.

delitko

27.03.2019

V úterý a ve středu ( 26.-27.03.2019 ) proběhlo úspěšně krytí mezi Falkem a Demi. Myslím, že se Demi Falko líbil, hodně ho sváděla. Teď už záleží jen na Demi, jestli za 4 týdny uvidíme na sonu zárodky miminek a potvrdíme tím březost na 100%. Věřím, že vše dopadne dobře a štěňátka budou. Držte nám prosím palce!

delitko

25.03.2019

Dnes je pondělí 12. den hárání a proto odjíždíme s Demi na veterinu, kde zjistíme hladinu progesteronu v krvi. Ta je 9,03 ng/ml.

delitko

14.03.2019

Demi začala hárat. Tentokrát začala po 8,5 měsících. Poprvé se přidala ke své mámě Claře, která začala hárat o několik dní dříve. A tak máme doma veselo.

delitko

  matka :

  Demikoláž

   výstavy : Šampion Slovenska a Polska a ČR, Grand Šampion ČR, 10x CAC, 3x CWC, 2x CACIB, 3x Res. CACIB, BOS, 2x BOB, BIG4

   zdraví : DKK - 0/0, DLK - 0/0, OCD - negativní, PRA 1 - clear, PRA 2 - clear, PRA prcd - clear

   zkoušky : OVVR, KPZ, KZVP - Res. CACT, canisterapeutické zkoušky

   rodokmen : zde

delitko

  otec :

  Falkokoláž

  výstavy :  C.I.B., Ö Ch, Ch Pl , Ch HR, Ch CZ, Grand Ch CZ, Ch SLO, Grand Ch SLO

                    čekatel C.I.E., čekatel slovenského šampiona krásy, šampiona ČMKU, klubového šampiona KCHLS

                    3x NV, 4x CACIB, 6x BOB, 2x BIG1, BIG5, BOD...

   zdraví :    DKK - 0/0, DLK - 0/0, OCD - negativní, PRA 1 - clear, PRA 2 - clear, PRA prcd - clear, ICT - clear

   zkoušky : 3x CACT,  "U", KVZPR, KPZ, KZVP, KLZ, KZPR, KZV, OVVR, WT

   rodokmen : zde

delitko

 

Štěňata z naší chovatelské stanice odcházejí do nových rodin plně socializovaná, prohlédnutá veterinářem, 3x odčervená, očkovaná a čipovaná. Do nového domova dostanou malou výbavu pro svůj start do života.

delitko

  Průkaz původu

  Mezinárodní pas - očkovací průkaz

  kupní smlouvu

  granule do začátku na které jsou štěňata zvyklá

  hračku a jiné potřeby pro psí mazlíky

  nabízím prezentaci vašeho nového kamaráda na svém webu

  nabízím pomoc při uchovnění, výchově, úpravuji srst na výstavy

delitko

Požaduji pro svá štěňátka zodpovědné majitele. Pes je živá bytost, není to hračka a je to úvazek klidně na 15 let. Pořízením štěněte výdaje nekončí, ale všechno naopak teprve začíná. Důležité je kvalitní krmení, veterinární péče, ale třeba i výchova něco stojí. S majiteli svých odchovů udržuji trvalý kontakt a vždy jsem tu pro ně alespoň na mailu či telefonu. Nikoho nenutím, aby se psem chodili na výstavy či zkoušky. Pokuď je zájem, tak ráda poradím.  Jsem spokojená, když je pes součástí rodiny, třeba jen jako rodinný mazlík, který se bude válet doma na gauči a bude chodit s rodinou na procházky. Jak u nás štěňata vyrůstají se dozvíte v sekci ODCHOVY. Do kotce štěně nikomu neprodám. Tam retrívr opravdu nepatří.

Pokuď si chcete předběžně štěně rezervovat, kontaktujte mě na mailu : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 732 865 296.

delitko

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Apraxia Felon. Tvorba stránek pro chovatele