01.11.2016

O víkendu 29.-30.10.2016 se konala MVP v Praze. Demi byla oba dny přihlášena do třídy pracovní, kde bylo v sobotu i v neděli 5 fenek. Demi si z kruhu odnesla hodnocení v sobotu V2, Res. CAC a v neděli VD, to panu rozhodčímu moc do oka nepadla. Posudky - zde.

Velkou radost mi udělal Erwin Apraxia Felon - Lord, který se prezentoval v mezitřídě, také v konkurenci 5 psů. Původně jsem chtěla paničce Eleni vystavování Lorda zakázat, protože byl opravdu hrozně ostříhaný. Eleni s ním navštívila psí salon v Rakousku, kde jí za 95 euro, vrátili labradora. Ostříhali mu krásnou dlouhou srst opravdu hodně. Bylo mi Eleni moc líto, byla z toho moc špatná. Povzbudila jsem ji, že o nic nejde, jedeme se přeci pobavit. Jenže Lord všechny překvapil. Krásně v kruhu běhal a vyběhal si v sobotu hodnocení V4 a v neděli V1, CAC! Neskutečné, měly jsme takovou radost a chvilku nám trvalo, než nám to došlo. Prostě nádhera. Lordík se stává čekatelem ŠAMPIONA ČR. Moc paničce gratuluji. Posedky - zde.

     Praha 4  Praha001

     Praha3001  Praha 5

                                     Erwin Apraxia Felon                                                                             Demi Moore Apraxia Felon

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Apraxia Felon. Tvorba stránek pro chovatele