19.01.2016

Víkend jsme opět trávily na Mezinárodní výstavě v Nitře. Já, Demi, Helena Lindaurová a její kolie Esmee jsme vyrazily hodně brzo ráno do Prahy, kde jsme nabraly pejska Easyho ( Right Hunter Show Leader "Eli" ), kterého vlastní Lenka Nokič. Původně měla jet Lenka taky, ale překazilo jí to stěhování a tak byla moc smutná. Easyho měla v sobotu vystavit její kamarádka Katka Bakošová a já ho měla vzít do kruhu v neděli.

Naše výsledky byly neskutečné. Demi se povedlo dodělat ŠAMPIONA SLOVENSKA - zde a to za měsíc a půl v 16 měsících!

MVP Nitra - 16.01.2016 - V2, R. CAC
MVP Nitra - 17.01.2016 - V1, CAC, CACIB a BOS!!!

Ale i ostatní měli pěkné výsledky. Easy byl v sobotu v dorostu VN1 a v soutěžích se dostal do užšího výběru mezi nejlepších 5. V neděli už byl ve třídě mladých, kde získal V2 za pejskem, který byl o 5 měsíců starší. To mě mrzelo, protože podle fotky, když jsem je viděla vedle sebe, tak se mi zdál Easy krásnější. Ale nic s tím nenaděláme, je to volba pana rozhodčího.

Esmee získala v sobotu V1, CAC a v neděli stejně jako Demi V1, CAC, CACIB a BOS. A také se stala CH SK.

Radost byla veliká. A teď vám napíšu, proč při nás stálo takové štěstí. Už v Praze ráno se mi podařilo vyšlápnout psí hovno. Omlouvám se, že to tak píšu, ale jinak se to prostě napsat nedá. Můj opravdu dobrý vzorek na podrážce moc očistit nešel, tak jsem jízdu do Nitry pěkně provoněla. Ovšem to nebylo vše. Na výstavišti se mi v sobotu povedlo ještě vyšlápnout tři takové pěkné nadílky. Já je snad vyhledávala! No nasmály jsme se opravdu dost, až jsem z toho brečela. Ale musím říct, že opravdu štěstí přináší!

Fotky z výstavního kruhu nemám, ale vyfotila jsem je alespoň na ubytovně, kde se nám moc líbilo a psi byli taky moc spokojení. Doma mi Demi zapózovala s medailemi na krku, to ovšem nadšená nebyla.

Posudky Demi najdete na její stránce - zde.

      Snímek 1272-1  Snímek 1273-1

      Snímek 1278-1  Snímek 1282

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Apraxia Felon. Tvorba stránek pro chovatele