04.01.2012

Každý se ohlíží za uplynulým rokem 2011 a i já si tedy trochu zavzpomínám. Loňský rok byl pro mě myslím velmi úspěšný.

V březnu jsem přivítala na svět 2 krásné kluky, které se Felon narodili císařským řezem. I přes svoji malou porodní váhu brzo všechno dohnali a vyrostli z nich krásní psi. Doufám, že mají krásný spokojený život a mají se dobře. Felon po porodu podstoupila kastraci a od té doby myslí na jídlo víc než by měla.

V květnu jsem se zúčastnila s Clarou OVVR, které úspěšně zvládla s plným počtem bodů. Také rentgeny kyčlí a loktů dopadly v květnu výborně s výsledkem 0/0. Spadl mi velký kámen ze srdce. Tajně jsem doufala, že to tak dopadne, ale dokuď to nemáte černé na bílém, můžete jen doufat.

Během celého loňského roku jsem s Clarou jezdila po výstavách. A úspěchy se dostavily. Během sezóny získala titul 2x Vítěz třídy, Krajský vítěz, 4x CAJC, 2x JUNIOR BOB, Anw.Dt.CH a CAC. Velkou radost mi udělala na Speciální výstavě v Německu, kde vyhrála svou třídu a stala se čekatelkou Šampiona Německa.

V listopadu se Clara oficiálně stala JUNIOR ŠAMPIONEM České republiky. Jsem moc šťastná, byl to můj sen a Clárka mi ho splnila. Také je to můj první šampík v mé psí historii.

A co mám v plánu? V roce 2012 plánuju štěňata od Clary . Už se na ně moc těším. Také bych s ní chtěla složit nějakou vyšší loveckou zkoušku. Má na to. Ale s paničkou je to už horší. Těším na naše akce a procházky s přáteli, které mám moc ráda. Bez nich by to prostě nešlo.

Tak Felon, Trixi a Claro, ať vyšlápnete v novém roce tou správnou nohou. Já se taky budu snažit.

snimek-248600x436

Felon, Trixi a Clara - foto z ledna 2012

snimek-258600x450

Malorca Misantos - Clara

 

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Apraxia Felon. Tvorba stránek pro chovatele