28.10.2006

V sobotu jsme se zúčastnili klubové výstavy KCHLS. Vystavovali jsme Blue Beatrix ve třídě mladých. Trixinku v kruhu předvedla Michaela Melionová a velmi úspěšně. Dostala ve velmi početně obsazené třídě mladých ocenění výborná 2 a krásný posudek. Posuzoval rozhodčí z Irska. Velkou radost nám udělala ve třídě štěňat dcera Felon - Angelina Apraxia Felon. Byla to její a paničky výstavní premiéra. Majitelka ji předvedla moc pěkně a vybojovaly ve velké konkurenci solidní třetí místo - VN3 z osmi posuzovaných. Z kruhu odešly s první medailí. Moc děkujeme za pěknou prezentaci Angeliny a doufáme, že ji zase na výstavě uvidíme.
Na výstavě také byl tatínek našeho vrhu A - získal V4, sourozenci naší Trixi Martha V2 R.CAC, Barcley V3, Bredly V. Všem gratulujeme.
Odpoledne se ještě předvedla
Trixi s bráškou Barcleym v soutěži párů. V této soutěži bylo zadáno pouze první místo a to nezískali. Dále ještě nastoupil Kája s Trixinou do soutěže dítě a pes. Spolu skončili na druhém místě. Kája si s Trixinou poradil moc dobře. Fotografie zde.

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Apraxia Felon. Tvorba stránek pro chovatele